Naab.pl

Agencja Kreatywna

Pomożemy Twojej firmie rozwinąć skrzydła w świecie Internetu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep, blog, czy jesteś znaną osobą. Słuchamy potrzeb każdego klienta i dobieramy narzędzia tak, aby przynosiły oczekiwane przez Ciebie efekty – sprawdź nas!

Facebook

Stwórz z nami swój firmowy fanpage. Pomożemy zbudować Ci społeczność wokół Twojej marki!

Instagram

Siła instagramu to przede wszystkim budowanie społeczności oraz zwiększanie popularności marki. Stwórzmy go razem!

Strony

Nie masz jeszcze strony? A może myślisz nad wizytówką w sieci? Chcesz sprawić, by klienci mogli Cię łatwiej znaleźć? Skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny!

Koło ratunkowe

Siła instagramu to przede wszystkim budowanie społeczności oraz zwiększanie popularności marki. Stwórzmy go razem!

NAAB.pl to agencja digitalowa, która zrzesza prawdziwych pasjonatów e-commerce. Dla nas najważniejsza jest pasja do szeroko rozumianego e-biznesu, ale także nastawienie na klienta i uważne słuchanie jego potrzeb. W naszej firmie znajdziesz zarówno speców od SM, prawdziwych koordynatorów kampanii reklamowych jak i brand menedżerów. Oferujemy kompleksowe działanie w mediach społecznościach począwszy od budowania wizerunku i rozpoznawalności marki, kończąc na tworzeniu dla Ciebie i Twojego biznesu kampanii reklamowych nastawionych na sprzedaż. Rozwiń się z NAAB.pl!

Profile prowadzone przez naszą agencję

`

JanuszŻurek.pl
Prof. Janusz Żurek

WillaEwa.pl
Pensjonat Willa-Ewa.pl

Studio Urody Revitalis

DecoJa.pl
DecoJa

Nasz zespół

Adam Borodo

Senior e-Commerce Specialist

Adam to specjalista e-commerce, a także urodzony działacz i wulkan energii. Zawsze służy dobrą radą i pomocą. Merytoryczna ostoja NAAB.pl oraz koordynator kampanii reklamowych.

Bartosz Kubatko

Junior e-Commerce Specialist

Bartosz to prawdziwy pasjonat e-biznesu i perfekcjonista. Wszystko lubi mieć dopięte na ostatni guzik, dlatego każda jego kampania marketingowa jest przemyślana i starannie przygotowana.

Natalia Hudyma

Account Manager

Natalia to nasz człowiek od PRu. Jest energiczna i zorganizowana. Dba o nasz wizerunek, tworzy treści i współprowadzi kampanie reklamowe.

Kontakt

Adres

Naab.pl
Janka Wiśniewskiego 20, 81-969 Gdynia

Kontakt

info@naab.pl

601-613-550
533-294-094

Made with ♥ by Naab.pl | Agencja kreatywna 2018

Made with by Naab.pl 2022